index

Zabýváme se dodávkami software pro řídicí systémy (PLC), vizualizační a ovládací software (SCADA/HMI) a další dodávky software pro měření a regulaci v různých oblastech automatizace výroby, průmyslu a výzkumu.

Pro dodávky našich aplikací využíváme zejména řídicí systémy AMiT a vizualizační software Promotic.

Poskytujeme ICT outsourcing pro malé a střední firmy.

Provádíme servis a řešení poruch výměníkových stanic.

AMiT

AMiT

Dodáváme řešení s vysoce spolehlivými produkty společnosti AMiT, spol s r. o. Řídicí systémy a elektronické komponenty pro průmyslovou automatizaci a automatizaci budov jsou dlouhodobě zavedené a neustále zdokonolované.

PROMOTIC

PROMOTIC

Vizualizace a řízení technologických procesů provádíme pomocí komplexního SCADA/HMI systému PROMOTIC. Pomocí systému PROMOTIC, jeho komponent a komunikačních ovladačů lze realizovat jednoduché i rozsáhlé projekty.

ICT

ICT

Přenechte starosti s výpočetní technikou na nás a věnujte se svému podnikání, nebo své práci. Zajistíme Vám správu celé ICT infrastruktury. Zaměřujeme se na střední a malé firmy.

Výměníkové stanice

Výměníkové stanice

Provádíme servis a opravy výměníkových stanic tepla. Najdeme závadu, dodáme náhradní díly a stanici Vám opravíme.

Chemické čištění

Chemické čištění

Pravidelné chemické čištění originální technologií a chemií Alfa Laval zajistí Vašemu deskovému výměníku stálou kondici a očekávaný přenos tepla.

Technická podpora

Technická podpora

Poskytujeme technickou podporu v oblasti vytápění, výměníkových stanic, automatizace, měření a regulace.

AMiT

Dodáváme jak software pro řídicí systémy, tak kompletní dodávky měření a regulace postavené na řídicích systémech firmy AMiT. Máme zkušenosti z různých oborů výroby a průmyslu a zejména pak výroby a dodávky tepla. Dodávka nemusí končit pouze aplikačním software, ale Vaše zařízení integrujeme do technologické, nebo podnikové sítě. Zajistíme komunikaci s nadřazeným řídicím systémem, SCADA/HMI software, ale i mezi jednotlivými řídicími systémy. Vaší síť pak dokážeme doplnit a rozšířit i o bezdrátovou část pomocí systému Poseidon firmy ENIKA.

AMiT industrial communication


Promotic

Vizualizace vytváříme v komplexním SCADA/HMI objektovém software Promotic. Pomocí vytvořených aplikací lze monitorovat, řídit a zobrazovat veškeré technologie.

Prostředí obsahuje systém trendů pro uchování hodnot s časovou známkou, systém alarmů a eventů, podporu web technologií, SQL a ODBC rozhraní pro práci s databázemi, rozhraní XML, OPC, ActiveX, DDE, komunikační ovladače pro přístup k PLC atd.

Vizualizace vytváříme s důrazem na přehlednost a komplexnost zobrazení dané technologie. Vzhledem k bohatým komunikačním schopnostem software Promotic integrujeme do jednotlivých obrazů informace ze všech dostupných zdrojů dat (PLC, měřiče, FM, ICT apod.)

Promotic


ICT


Dodáváme počítačové sestavy, periferie, počítačové komponenty a náhradní díly. Poskytujeme běžný i pravidelný servis a údržbu hardware i software. Provádíme pravidelné zálohování a archivaci dat.

PC


Výměníkové stanice


Poskytujeme kompletní odborný servis výměníkových stanic. Řešíme zejména poruchy a závady. Dodáváme náhradní díly a komponenty. Provádíme Roční kontrolu výměníkové stanice.

Výměníková stanice


Chemické čištění


Naší technologií a chemií Alfa Laval vyčistíme Vaše deskové výměníky. Technologie Alfa Laval umožňuje provádět čištění na místě instalace výměníku. Čistit lze po kozultaci i jiné teplosměnné plochy jako jsou topné trubky zásobníků, nádrže PAST a další.

Použitá chemie je šetrná nejen k Vašemu zařízení, ale i k životnímu prostředí.

CIP


Technická podpora


V oblasti vytápění a projektování MaR poskytujeme technickou podporu. Umíme navrhnout, nebo zkontrolovat jak technické řešení, tak realizaci projektu. V této oblasti disponujeme 30 letou praxí.

cad